Kurumsal Bilgiler

Mert   

1992 yılında kurulan şirketimiz; kuruluşundan bugüne kadar, ülkemizin pil, bakımsız kuru akü, adaptör, invertör, şarj cihazı, el feneri, ışıldak v.b. ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Firmamız Dünya'nın önemli pil markalarından biri olan ve şarj edilebilir pil teknolojisinde satış adetleri ile cirosu bakımından dünyanın 2. büyük pil üreticisi konumundaki teknoloji devi GP Batteries'in, kurşun asit akümülatörde kalitesi ile kendni kanıtlamış GASTON markasının Türkiye distribitörüdür.  Kendisine ait olan ATABA, ATEX, LIGHTEX, SUPEX ve TECHIL markaları ile müşterilerine kaliteli ve güvenli ürünler sunmaktadır.  

Ana prensibimiz "Kalite Devamlılığı" ve buna bağlı olarak "Müşteri Memnuniyeti"dir. Tüm ürünlerimiz ülkemizde uygulanan yasalar ve  Mert İthalat garantisi altındadır ve Mert İthalt olarak garanti ve taahhüt ederiz ki satılan ürün modelleri üzerinde yazan tüm elektriksel ve teknik değerler uluslararası Standart ve Test kuruluşları olan TUV, GS, IEC, TSE vb. sertifikalara sahiptir. Mert İthalat'ın sattığı tüm elektriksel/elektronik cihazlar (zorunlu olan mamul tipleri için) gerçek CE sertifikasına sahiptirler.